בונים? משפצים? כך בוחרים נכון דלתות פנים!

המומחים של רשת "אלון" המתמחים בדלתות פנים מסבירים שמעבר להיבט הפונקציונלי והפרקטי, מדובר בתחום שהפך בשנים האחרונות לאחד מהאלמנטים המשמעותיים ביותר בתכנון ועיצוב החלל הפנימי וכחלק בלתי נפרד מהקו העיצובי הכללי.

 

עם זאת, מכיוון שבית כולל בממוצע כ-7 עד 9 דלתות ועלותן של דלתות פנים מעוצבות מתחיל ב- 1,500 שקלים ואף למעלה מזה, כדאי להגדיר מראש את התקציב בטרם פונים לחנות או חברה כזו או אחרת להזמנת הדלתות. הדלתות הפופולריות ביותר כיום הן דלתות הכנף ודלתות ההזזה. בחברת "דלתות אלון" מציינים שישנן כיום דלתות כנף שמתאפיינות בצירים נסתרים וניחנות במגוון רחב של יתרונות שונים.

דלתות הכנף ודלתות ההזזה מהדור החדש

להבדיל מהדלתות המסורתיות, מדובר בדלתות פנים שנמצאות באותו המישור של קו הקיר בכיוון הפתיחה, מה שמעניק להן מראה מינימליסטי עדין. זאת ועוד, מעבר להיותן דלתות מעוצבות, הן אפשרות פתיחה מלאה, עמידות יותר לבלאי והצירים מסוגלים לשאת טוב יותר את משקל הדלת.

מבית "דלתות אלון" מדגישים שבחדרים קטנים ,כמו חדרי שירותים, כדאי להעדיף דלתות שכיוון הפתיחה שלהן הוא כלפי חוץ, על מנת למנוע חסימת גישה לעזרה במקרה של נפילה. דלתות פנים נוספות הן דלתות ההזזה שמהוות פתרון אופטימלי לחדרים קטנים כגון חדרי אמבטיה ושירותים בסוויטת הורים, חדרי שירות ואו חדרי ארונות.

בניגוד לאותו הזיכרון הקולקטיבי משנים עברו של דלתות הזזה שנתקעות, חורקות ומרעישות, דלתות ההזזה מהדור החדש שקטות מאוד, חסכוניות בשטח וכוללות מנגנון שמונע מהן להיטרק.

מילוי כוורת קרטון לעומת מילוי פלקסבורד

כשרוכשים דלתות פנים רצוי להתייחס, בין היתר, לחומרים שמהם עשויה הדלת מבחינת המילוי והציפוי שלה, שהרי בסופו של דבר, הם שקובעים את האיכות, רמת העמידות לאורך זמן, כמו גם את רמת הבידוד התרמי ורמת הבידוד האקוסטי של הדלת. הדלתות הסטנדרטיות בשוק הן במילוי כוורת קרטון שיכולות להתאים לחדרי ארונות, חדרי שירות או כל חדר שבו אין חשיבות לרמת הבידוד האקוסטי.

מילוי אחר הוא הפלקסבורד העשוי מסיבי עץ ופשתן דחוסים ונחשב לאיכותי יותר היות והוא מספק בידוד תרמי ואקוסטי, ובו זמנית גם מעכב בעירה ועמיד כנגד מזיקי עץ. שיקולים נוספים שכדאי לשים עליהם את הדעת כוללים את סוג הציפוי, עמידות בפני מים, מנגנון הנעילה, המשקוף, ההלבשות וכמובן גם הסגנון העיצובי.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן