איך לבחור דלתות פנים בראשון לציון למשרדים?

עיצוב משרד הוא ענין בעל חשיבות גדולה, מאחר והוא משפיע באופן ישיר על המכירות של העסק ועל תפוקת העובדים. אם בבית יש לנו את הפריבילגיה לעשות טעויות בבחירת אלמנטים עיצוביים, במשרד הפריבילגיה לא קיימת מאחר וכל טעות תפגע ברווחיות.

אז אם אתם מחפשים דלתות פנים בראשון לציון למשרדים תוכלו לבחור מבין 2 סניפים:

האחד ברחוב סחרוב 5 בקניון דאון טאון והשני ברחוב ההגנה 36, בואו לבחור את הדלתות המתאימות לכם בצורה חכמה. דלתות אלון, היבואנית הגדולה ביותר בישראל של דלתות פנים מלמדת איך לבחור בצורה נכונה דלתות למשרדים עם אפס טעויות.

על חשיבות העיצוב משרדי

לא חשוב אם אתם מחפשים למשרד שלכם דלתות בראשון לציון, דלתות במודיעין, דלתות פתח תקווה, או דלתות פנים בכל מקום אחר בארץ, עדין יהיה לכם חשוב להתאים את הדלתות בצורה המקסימלית למשרד שלכם.

משרד המעוצב בצורה מזמינה, זורמת ונעימה יגרום ללקוחות באופן לא מודע לחשיבה חיובית, רגועה וזורמת, בדיוק במקום בו אנו רוצים אותם כדי לגרום להם לקנות. משרד המעוצב בצורה רגועה, מעוררת השראה, מסקרנת ויצירתית יביא להנעת העובדים, להגברת המעוף והחשיבה היצירתית, לארגון ולחיזוק היכולת לפתרון בעיות, ובכך יגרום לעובדים להיות הרבה יותר פרודוקטיביים בעבודתם.

דלתות עם מסר

מתבקש אם כך שבחירת דלתות פנים בראשון לציון או בכל מקום אחר בארץ, תעשה בחכמה ומתוך מחשבה יתירה על העיצוב הכולל של המשרד. אז איך מתאימים דלתות פנים למשרד? הדבר הראשון שאתם רוצים לחשוב עליו הוא מה הוא תחומו של המשרד ומה אתם רוצים לשדר. למשל, משרד רואה חשבון צריך לשדר רצינות, אחריות, כובד ראש וביטחון ולכן נתאים לו דלתות רחבות, סולידיות בעיצובן המתמזגות עם הסביבה ובצבעים רגועים. משרד לקידום מכירות, לעומתו, צריך לשדר אנרגטיות, תעוזה, חוצפה, קופצניות, יצירתיות, קסם ולבביות ולכן כאן נבחר בדלתות מעיזות בעיצובן, קלילות ובולטות.

דלתות פונקציונליות

מעבר למראה של דלתות הפנים והתאמתן לעיצוב הפנים, אנחנו צריכים להתייחס לעוד מספר מרכיבים כשאנו בוחרים דלתות פנים בראשון לציון למשרדים. הדבר העיקרי שצריך לחשוב עליו הוא הפונקציונליות של הדלת, כלומר לאילו מטרות היא משמשת. האם חשובה לנו אטימות הדלת לקול? האם חשובה לנו אטימות לעין?  בנוסף, כדאי לחשוב על האיכות והעמידות של הדלת וכן על חסינותה מפני אש.

error: התכנים שמורים ואינם מאושרים להעתקה.

הוספת ידית מעוצבת לבחירה

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

ידית ניקל

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

הוספת עיצוב דלת לבחירה

2 פסים לרוחב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3 פסים לרוחב

3 פסים לאורך

חץ וקשת

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

פס אחד גלי

2 פסים גלי

קו ניקל מעוגל

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

3פסים מדורג

ללא עיצוב

עלות המוצר
סה"כ עבור תוספות
סה"כ לתשלום

*לאחר ההזמנה מודד מטעמנו יגיע לביתכם - ניתן יהיה לעשות שינויים במידת הצורך גם לאחר ביצוע ההזמנה

דילוג לתוכן